Se afișează postările cu eticheta flashmob. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta flashmob. Afișați toate postările

joi, 10 mai 2012

Flashmob din lumanari


Astazi, 10 Mai, s-a desfasurat evenimentul de flashmob din lumanari in curtea Colegiului National ,,George Cosbuc''.Pentru realizarea desenului propus s-au folosit 100 de lumanarele.S-au luat toate masurile de precautie in cazul unui incident neplacut, insa totul s-a desfasurat intr-un mod armonios si distractiv.

Desenul realizat a avut ca scop promovarea Uniunii Europene si a valorilor ei si s-a dovedit a fi un adevarat succes.



            

                                  Multumim tuturor pentru participare!!

miercuri, 9 mai 2012

Flashmob din lumanari

    
Deoarece activitatea de azi a fost un adevarat succes, echipa EuroVizionarii va invita Joi, 10 Mai, la orele 21:00, in curtea Colegiului National ,,George Cosbuc'' sa participati la spectacolul Flashmob din lumanari.Multumim!

Flasmob-ul Unitatii


Astazi, cu ocazia Zilei Europei, am desfasurat mai multe activitati in cadrul colegiului nostru. Pentru inceput va prezentam imagini din timpul flashmob-ului.



La realizarea acestuia au participat aproximativ 180 de elevi din scoala noastra. Va multumim tuturor pentru implicare ! Împreună am format cuvântul UNITATE şi am transmis un mesaj tuturor colegilor noştri : numai prin unitate şi respect reciproc putem progresa. De asemenea, multumim profesorilor Ionela Jiroveanu si Cosmin Daraban.

                

               

 

Multumim dragi colegi si profesori pentru sprijinul acordat !

marți, 8 mai 2012

Ne vedem la Flashmob!

Echipa Eurovizionarii impreuna cu domnul director al Colegiului National ,,George Cosbuc'', Drula Valeriu va invita sa luati parte la activitatea de flashmob desfasurata in cadrul zile de 9 Mai, Ziua Europei. Evenimentul va avea loc in curtea liceului si vor putea participa clasele de a X-A, a XI-a si a XII-a. Echipa ii roaga, pe toti cei care-si doresc sa participe, sa poarte tricouri, bluzite sau maieuri albe pentru ca evenimentul sa se desfasoare mai frumos.Va multumim!